2003-07-14 13:02:43

Komisja ds. Obywatelskich


Pasturczak Dariusz- Przewodniczący

Bykowski Jerzy - członek

Rolewski Janusz- członek

Wesołowski Włodzimierz- członek

 

 

 

 


 Komisja opiniuje, kontroluje, występuje z wnioskami niżej wymienionych sprawach:
- porzadku publicznego
- ochrony przeciwpożarowej
- herbu gminy
- nazw ulic, placów publicznych
- wznoszenia pomników
- nadawania honorowego obywatelstwa gminy
- współdziałanie z organami policji i straży pożarnej

Informacje o artykule

Autor: Magdalena Malec
Zredagował(a):
Data powstania: 14.07.2003 13:02
Data ostatniej modyfikacji: 30.06.2015 11:20
Liczba wyświetleń: 557

Artykuły archiwalne

Lp. Tytuł Data modyfikacji Zredagował
1 Komisja ds. Obywatelskich 04.03.2015 09:20 Magdalena Malec
2 Komisja ds. Obywatelskich 02.02.2011 08:35 Magdalena Malec
3 Komisja ds. Obywatelskich 17.08.2009 10:12 Magdalena Malec
4 Komisja ds. Obywatelskich
01.06.2007 09:00
 
 
MENU
pomniejsz powiększ

   
 
LINKI